Za sluncem na Michal

Populární (a věčně vyprodané) Kryštofkempy pro letošek nahradí Kryštof festivaly.

 

Kryštofkemp jsme již několikrát viděli, akce pro celou rodinu, v režii skupiny Kryštof, dokázala pokaždé vyprodat loketský amfiteátr. Pro letošek si krajčovci pochystali něco jiného, leč obdobného… Kryštof festival. Tento se však neuděje v Lokti, nýbrž v Sokolově, na koupališti Michal (odtud název Za sluncem na Michal). A co se bude dít?

 

Tedy… v pátek 23. srpna se areál koupaliště otevře již ve 13:00. Od 15:00 zahrají populární popíci Post-it, následovat by měla autogramiáda hráčů HC Energie Karlovy Vary a Baníku Sokolov a v 16:30 to zmáčknou Support Lesbiens. Pak přijdou ke slovu opět hokejisté… Sokolov sehraje s Karlovými Vary exhibiční utkání (to jako jak? to jako letní hokej?) a v 18:30 vystoupí Jaroslav Uhlíř. Pak znovu hokej a večer od osmi konečně to, nač bude většina návštěvníků nejvíc zvědava… koncert skupiny Kryštof. Úplný závěr by měl patřit souboru Mirai.

 

Po celý den jsou samosebou připraveny atrakce pro děti a v areálu je možnou i kempovat.

 

Vstupné: dospělý zaplatí v předprodeji 699,-/ na místě 799,-/ dítě do 10let pak 99,-/ rodinná vtupenka pro dva dospělé a jedno dítě 1449,-/ pro dva dospělé a dvě děti 1499,-

 

 

Štítky: