Vzpoura mozků – turné Zajíc Company

Každá kapela si myslí, že její tvorba je nejoriginálnější a nejlepší na světě a že je schopna dodat posluchačům ten známý euforický dojem vznikající poslechem nádherné muziky – a i my máme stejný názor. Jsme karlovarská hudební skupina Zajíc Company, která ve své tvorbě kloubí prvky rocku, funku, elektroniky a české texty. Úspěšně brázdíme s našimi písněmi již 18 let rozličná pódia klubů a festivalů.

 

Nejednomu slavnějšímu jménu české scény jsme pomáhali rozehřát publikum a určitě nás těší, že si nás pro roli předkapely vybrali třeba Tatabojs a nebo Wohnout. Mohli bychom se zde zkusit holedbat našimi úspěchy v rozličných celorepublikových hudebních klání, ale spíše si poslechněte písničky z našich předchozích alb, např. na bandzone a udělejte si vlastní představu o přínosu našich písní pro tuzemské hudební vody.

 

Nyní jsme u konce finalizačních prací další desky s názvem „Vzpoura mozků“. Již brzy Vás čeká 8 písní s vůní dálek, podmořských hlubin, propastí mezilidských vztahů i nebeské dálky vesmírné. Většinu nahraných písní se již snažíme zařazovat do našeho koncetního playlistu, takže případnou koupí desky nebudete určitě kupovat „Zajíce v pytli“.

 

Tak neváhejte a přijďte si osobně poslechnout ochutnávku našeho „live zvukového Eintopfu složeného z úderné taneční rytmiky, okořeněného elektronickými zvukovými experimenty a provoněného aromatickou vůní popu s rozumnou tváří“. Věříme, že Vás naše hudba na našem doprovodném turné k nové desce potěší.

 

Po celou dobu našeho podzimního turné nás budou doprovázet spřízněné kapely a hlavně velcí kamarádi s kterými jsme zažili spousty krásných chvil při společném hraní v klubech. Podpoří nás pražští Audio Attache, Nano, plzeňští Different DISCO, liberečtí X Jazz, z karlovarského kraje Těžko soudit motýla, a Shoe Cut

 

Turné Vzpoura mozků 2018

5.10. Praha-Klub Kaštan+ Audio Attache

12.10. Kadaň-Posezení Pohoda + X Jazz

19.10. Praha-Koktejlový bar Edison + speciální host

26.10. Sokolov-Alfa Music Club + Těžko Soudit Motýla

2.11. Nová Role-Bar Bernard + Zima

9.11. Plzeň-Anděl Cafe Music Bar + Different DISCO

15.11. České Budějovice-Klub Černý velbloud + Nano

23.11. Karlovy Vary-Klub Paderewski + Shoe Cut

30.11. Mariánské Lázně-Klub Na Dvorku + Nano

 

Zdroj: Zajíc Company

 

Štítky: