http://www.thedreampainter.com hermes replica http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags hermes replica http://www.transglobalcm.com hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://www.fasc.net replica hermes hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com yeti cups cheap yeti cups cheap canada goose

Vítko… Veteráni studené války v Paderewském - KVRM

Vítko… Veteráni studené války v Paderewském

Jdeš v pátek na Vítkáče? ptal se mně kdosi. Na Vítkáče? Myslíš Veterány studené války? povídám. No… to jsou Vítkáči, ne?

 

Takto to publiku splývá. A vlastně proč ne? Obě party jsou propojeny personálně i repertoárem (Pražského démona se dočkáte tady i tam) a drsné hulákání Jiřího Růžka je značkou pro oba soubory. Čili… ten páteční večírek si při bigbítovém dunění (co neni žádný umění), slušně zaplněný Paderewski užil, jak se patří. Přičemž velkým překvapením pro mnohé bylo vystoupení předskakujícího Blahobeatu. Pro našince ne, pochopitelně, my víme, leč přespolní od druhé skladby pobaveně kývali hlavami, od třetí vrtěli zadky a ke konci již regulérně hýkali z plných hrdel. Sukces pro Blahobeat, to píši s velkou radostí!

 

 

 

PS: Hlavou mi však vrtá jiná věc… frontman Jiří Růžek v úvodním proslovu tvrdil, že Veteráni maj Vary zakázaný a že i vedení klubu je nabádalo, aby v tom nebylo nic politickýho. Tedy… dost pochybuji o tom, že by se Varská radnice zabývala produkcí nějaké kapely a tvrzení o tlacích ze strany pořadatele mi pak připadá zcela absurdní. Tak nevím? Byl to fór? Snaha navodit atmosféru spiklenectví?

 

FOTOGALERIE

 

 

Štítky: