Vary Good Fest 2022

14. ročník hudebního showcase festivalu Vary Good Fest, který se uskuteční v sobotu 11.6.2022 zaštítí česká legendární funková skupina Monkey Business, která do Karlových Varů přiveze nabušený playlist plný známých hitů i zbrusu nových skladeb. Vary Good Fest představí zahraničním producentům a divákům z Karlových Varů 10 nejtalentovanějších objevů sezóny 2021/2022, které doporučí k exportu pro zahraniční hudební trhy. Objevům sezóny vévodí magicky zasněná Zea, vítězka českého kola Eurovize Dominika Hašková se svým projektem We Are Domi, rocknrollové duše Deaf Heart a skvělí Noisy Pots.

 

Festival opět otevřeme v 9:00 dětským dnem s názvem Vary Good Family Day, který tentokrát nabídne všechny atrakce ZDARMA. Je pro nás důležitý Váš názor a tak jsme se na základě stížností o dvojím placení – dobrovolný vstup + atrakce rozhodli, že postavíme dětský den na důvěře ve Vás, naše fanoušky, a spolehneme se na Váš dobrovolný příspěvek u vstupu do areálu. Po vstupu na území festivalu již nebudete za další atrakce nic platit.
Můžete se těšit na dílny, malování na obličeje, hry s pískem, interaktivní hand-event, skákací hrady, kolotoče, balónkové divadlo, taneční show s Mickey Mousem a Minie, skvělý hudební workshop s Jardou Raušerem přímo na hlavním pódiu festivalu a další atrakce.

 

Těšíme se na Vás druhou tradičně sobotu v červnu v 9:00!

 

Sobota 11. června, Šibeniční vrch nad Karlovými Vary.

 

Zdroj: VGF

 

 

Štítky: