http://www.thedreampainter.com hermes replica http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags hermes replica http://www.transglobalcm.com hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://www.fasc.net replica hermes hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com yeti cups cheap yeti cups cheap canada goose

Uši KVRM aneb slyšeli jsme v březnu - KVRM

Uši KVRM aneb slyšeli jsme v březnu

Chceme Vám touto rubrikou sdělit, naši milí čtenáři, co že nám nejčastěji zní v uších, když po večerech KVRM chystáme. Stanou-li se Vám následující řádky inspirací, budeme mít radost. V březnu to tedy byli…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Motörhead – Under Cöver (2017)

   Poslední fošna britské legendy, loňská kompilace coverů. Motoři jich za svou dlouhou kariéru natočili mraky, zde jsou některé z nich… Breaking The Law z repertoiru Judas Priest, Nugentova Cat Scratch Fever, jízda God Save The Queen, Ozzyho Hellraiser, stounovina Jumpin´ Jack Flash, ale také překvapení v podobě Heroes Davida Bowieho. Vše zmasakrované Lemmyho chraplákem. Fajn.

 

Everlast – Love, War And The Ghost Of Whitey Ford (2008)

   Erik Francis Schrody alias Everlast a jeho pátá řadovka. Písničkář propojující hip hop s country a blues, charismatický chlápek podmanivého hlasu. Umí napsat písničku, kterou nedostanete z hlavy. Nebo si nějakou vypůjčí… zde cover Johnnyho Cashe Folsom Prison Blues vycpaný samply Cypress Hill a Run-DMC. Dost dobrý!

 

Oysterhead – The Grand Pecking Order (2001)

   Americká supergroup, v níž se, na přelomu milénia, sešli kytarista Trey Anastasio (Phish), primusovský basista Les Claypool a bubeník Stewart Copeland (The Police). Vydali jediné album, to však… napěchované potrhlou, ulítlou, hravou muzikou… stojí za to. Je tam mnoho z Primus, Copeland je génius! Mazec!

 

Biohazard – Mata Leao (1996)

   V pětadevadesátém brooklynské zabijáky opustil axeman Bobby Hambel a tak nahrávání probíhalo pouze v triu (ačkoliv… na desce hostuje gramofonista DJ Lethal). Kapelu to nepoložilo a album Mata Leao je silné a drsné. HáCéčko jako ze Slabikáře.

 

Molotov – ?Dónde jugarán las Niňas? (1997)

   Výbušný název, výbušná muzika. Mexická rap-metalová partička debutovala před dvaceti lety právě touhle fošnou. Hned z toho byly obrovské hity… skandovaná Puto i půvabná sladkost Gimme Tha Power. Zábava, která se neomrzí.

 

… and now for something completely different…

 

V březnu jsme si dopřáli také výlet do Prahy s návštěvou Národního divadla. Dávala se Dvořákova Rusalka a bylo to úžasné! Romantická opera z roku 1901, vychází z klasické Andersenovy pohádky Malá mořská víla a dnes je řazena mezi největší díla České hudební historie. Nám zpívali(y) éterická Dana Burešová (Rusalka), lepá Jolana Fogašová (Ježibaba/ Cizí kněžna) i rozevlátý Jiří Sulženko (Vodník). Orchestr Národního divadla řídila (v roli hostující hvězdy) Kanaďanka Keri-Lynn Wilson. Velký pěkný! Mimochodem… už jste se byli podívat na střeše Zlaté kapličky? U kobyl? Je odtamtud uchvatný výhled na Hradčana!

 

A co si hrajete vy?

 

 

Štítky: