http://www.thedreampainter.com hermes replica http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags hermes replica http://www.transglobalcm.com hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://www.fasc.net replica hermes hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com yeti cups cheap yeti cups cheap canada goose

Tři sestry v Lokti - KVRM

Tři sestry v Lokti

Potrebujeme speváčku! volal Kuko do rozjásaného davu. Byl pátek 6. července a nitranská kniežatá Horkýže slíže svým veselým punkrockem decimovala loketské podhradí. Z pod dusajících střevíců rozjuchané (nejen)mládeže zvedala se oblaka prachu a vzduchem prosvištěly první pivní komety.

 

A ja sprostá som si kvoli tebe oholila nohy snažila se nastávající nevěsta Martina (jež tu se svým týmem zapíjela svobodu) a zjevně potěšený frontman kol ní kroužil jako družice. Do vystoupení hlavních hvězd, Tří sester, ještě zbývalo pár desítek minut, leč mnozí z přítomných si užívali vrchol večera… (aby vás nemátl zvýšený výskyt ženského elementu na fotografiích… slovenští punkoví hrdinové nově vystupují v pěti… Kuko se věnuje toliko mikrofonu, na post basgitaristky byla angažována rusovlasá Veronika z litoměřických Mean Messiah a ty speváčky se nakonec našly dvě).

 

Nu a co Horkýže načali, to Sestry dorazily! Pod loketským hradem rozpoutala parta inženýra Moravce tradiční mejdan s pivem a zelenou, s humory a slogany, s hudbou a tancem. Příslušníci Sista-army, v klubových barvách, nemohli nebýt spokojeni, neb soubor do nich naládoval to, proč si přišli.

 

Předskokany, protekční parchanty Sester, MZH, toliko jedním okem, jedním uchem.

 

FOTOGALERIE

 

 

Štítky: