Tři Kříže Fest 2024

Tradiční festival v lázeňských lesích se bude tentokrát konat 1. června na Den dětí, proto se můžete připravit na překvapení pro děti a na konci bonus v podobě Silent produkce po 22. hodině. Těšíme se na vás i s celou vaší rodinou, dětmi a domácími mazlíčky.

 

Program:

Kyara – osobitá písničkářka z Karlových Varů

Chyba 404 – Karlovarská pop-punková kapela.

InSpiral – Alternativní hudební uskupení (crossover) z Karlových Varů s andělsko-démonským dívčím hlasem, dvěma el. kytarami von Mars hall, nakopávající basou s ještě kopavějšími bicími.

Sorry holka – je kapela z krušnýho severu, hraje indie rock po vzoru devadesátých let. Dala o sobě poprvé vědět na konci roku 2015 singlem Dopisy. V roce 2017 pak debutovým albem Krušný, které se dočkalo výborných ohlasů a kapelu zařadilo mezi nadějné tuzemské kytarovky.

Shoe Cut – Jednou večer spolu jammovali tři různí zvláštní lidé v lese a vznikla z toho skupina, trio, které si dětsky pohrává s různými styly a formami, ale zůstává věrné písni. Potkali se ve své různosti, aby splynuli do hudební jednoty, která se vine ke slunci. Smutek, radost, vztek i zoufalství, všechny tyto pocity se odráží v jejich hudbě jako v hladině, kde každý dotek strun rozčeří vlny. Chvíle, kdy dojde ke spojení hudebníků a zároveň i posluchačů, to je extatické vytržení, které je však nezaznamenatelné, ale toto je pokus zde zachytit alespoň střepy a ozvěny písní, které doznívají uvnitř.

x_jazz reMIX – Experimentální hudební projekt složený z bubeníka hrajícího živě na elektronické bicí a looperistu, který naživo loopuje a vytváří jak melodické, tak i rytmické struktury z analogových i digitálních syntezátorů. Hudba x_jazz reMIX osciluje mezi žánry taneční hudby a základem je se hraním bavit a bavit tím také své posluchače.

 

Vyhlídka Tři kříže nad Karlovými Vary, sobota 1. června od 14:00

 

Zdroj: Tři kříže

 

 

Štítky: