Toxique & Sunflower Caravan

Klárka má novou hlavu. A Toxique novou image. A novou desku. A Sunflower Caravan taky.

Zmizelo červené sofátko, plyšové polštáře a chlupatý koberec. Obstarožní lampa, bakelitový telefon a peříčkové boa taky. Nastoupila černá a bílá geometrie, ostré hrany a lurex. Klára Vytisková opustila figuru lehce infantilní Barbary Jean, na scénu přichází cyberpunkerka na patnácticentimetrových podpadcích. Klučičí účes, řasy z pavích per a nohy až do nebe. Toxique mají novou desku (Outlet People) i nový look. Co zůstalo? Výborné písničky, chytlavé popěvky, skvělá kapela a zpěvačka pro kterou bychom šli světa kraj. Toxique forever!
Novou desku (A Little Bit More) mají i Sunflower Caravan. I u nich je (od našeho posledního setkání) lecos jinak. Ryze instrumentální trio již není ryze instrumentálním, miláček Andy zpívá a také usedá častěji k piánu než k hammondům (čehož popravdě želíme, neb ten syrový zvuk…!). Ale nadšení pro Slunečnice se nemenší. Sunflower Caravan forever!
Vyprodáno nebylo ten večer v Lid(h)ovém domě lid(h)ových zábav ve Staré Roli. Nebylo ani plno. (kupodivu… vstupenka totiž stála srandovních padesát korun!). Tak lidí nebylo moc, ale tu energii jsem z nich cejtila, pochvalovala si toxická diva ve foayer. Ale dyk my taky, Klárko! Dyk my taky!


Štítky: