https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com yeti cups cheap yeti cups

Top RoofTop Fest 2018 - KVRM

Top RoofTop Fest 2018

Již 4. ročník multižánrového festivalu Top RoofTop přináší opět to nejlepší z české i zahraniční klubové a festivalové scény. Na pódiu postaveném na střeše galerie Supermarket WC vystoupí místní studenti ZUŠ jakožto Funky Monx (K.Vary), elektro-swing-popoví Manu Destra s varskou zpěvačkou Barčou Blažkovou a britsko-česká skupina GATE. Na přilehlé Acoustic stage se promísí hudba s uměním slova a to v podání autorského čtení literáta Teodora Kravála, písničkářky Petry Göbelové a mistrů republiky ve slam poetry Dr. Filipitche a Tukana.

 

Kapely již čtvrtým rokem koncertují na střeše a festival se rok od roku více zapisuje do povědomí místních i přespolních návštěvníků. Celý jednodenní festival je neziskový a tudíž i bez vstupného. „Posledních pár let jsme měli čuch na objevy a talenty české i zahraniční klubové scény a většina z nich momentálně hýbe českým alternativním i popovým trhem či vyjíždí na zahraniční festivaly a tour. Chceme v Karlových Varech vybudovat netradiční hudebně-kulturní projekt a zvýšit tak i kulturní kredit Karlových Varů během turistické sezóny,“ dodávají pořadatelé Ricardo Delfino a Bělka Čurlinová. Projekt také úzce spolupracuje s PROTEBE Live, která spravuje galerii Supermarket WC, na jejíž střeše se událost každoročně koná.

 

V den #TRT festu startuje zároveň výstava, která bude k vidění po celou dobu Filmového festivalu.

 

Krom různorodého programu se můžete těšit na prezentaci místních holičů z Willy’s Barber Shop, ukázky děl tatéra a umělce Milana Uhlíře z MU Studia. Posilnit se můžete u cateringu od Malého bistra.

 

Sobota 30. června od 17:00, Galerie Supermarket WC v Karlových Varech

 

Zdroj: TRT

 

 

Štítky: