Tomáš Klus s kapelou v Mariánských Lázních #prostekoncertvklubu

Jedna z nejvýraznějších tváří české hudební scény Tomáš Klus se svou Cílovou skupinou vystoupí v mariánskolázeňském Clubu na Rampě a to hned ve dvou dnech – 22. a 23. března 2018 – v rámci tour #prostekoncertvklubu.

 

Návštěvníci koncertů se mohou těšit na intenzivní a jedinečný hudební zážitek. Hudbu Tomáše Kluse lze jen stěží zařadit do jednoho žánru. Z jeho písní vyvěrá duchovní i inspirativní síla i jeho vlastní pohled na svět kolem nás. Jeho koncerty v sobě nesou neopakovatelnou atmosféru
a energii, která z Tomáše Kluse při vystoupení sálá. Kapela v čele s Tomášem Klusem má do klubu připravenou velkolepou show, která bude trvat přes dvě hodiny a zazní i nové singly, které ještě fanoušci neslyšeli. Po koncertě bude následovat autogramiáda a Djs After Party.

 

Po předchozích koncertech ve sportovních halách a kulturních domech, si chce Tomáš Klus s kapelou užít komornější klubovou atmosféru a být tak blíže svým fanouškům. I proto kapela připravila klubové turné, kde jednou ze zastávek bude Club Na Rampě v Mariánských Lázních. Pro velký zájem o tento koncert se tak jako v ostatních klubech ke koncertu ve čtvrtek 22. března přidal ještě další koncert v pátek 23. března. Koncert se tak rozdělí na dvě části a tím se kapacitně ulehčí klubu a koncerty se provzdušní.

 

Zdroj: Rampa

 

Štítky: