The Offspring v Lokti

Pršet začalo okolo páté. Ve chvíli, kdy do startu nejdůležitějšího podviatia loketského hudebního léta zbývala půlhodinka. A lejt vydrželo celý večer, až do pozdní noci. Velkej Pecháček! Po tropickém jaru, horkém červenci, slunné polovině srpna, přijde jeden deštivý den. A právě tehdy, když má v amfiteátru vystoupit největší hvězda posledních loketských sezón. Překvapivě… vyprodané auditorium si náladu zkazit nenechalo a pod pestrobarevným igelitem si užívalo, jako by se nechumelilo (sic!).

 

Odzívnuti tak nebyli ani tuzemští punkoví dorostenci Burning Steps, ani jejich britští kolegové WSTR, o kalifornských Ignite nemluvě, neb tito nejsou žádní nazdárci, na scéně se pohybují již od počátku devadesátek a příkladně Luboš zmiňoval, že na nich vyrůstal.

 

A mohutného nadšení dostalo se i hlavním hvězdám, byť v té době to již v Lokti vypadalo, jako na sympoziu hastrmanů. Však The Offspring napumpovali do rudonosých kapucínů porci kalifornského punku (krom jiného Pretty Fly, The Kids Aren´t Alright, Come Out And Play, Gotta Get Away) a nečas zdál se být na hlavu poražen. Jinak než v superlativech, na karlovarsku se nehovoří.

 

Teda až na ten chcanec!

 

 

 

Štítky: