Termiti s Morčaty, Waldou a Trautenberkem

Letošní sezóna loketských open airů skončila. A její konec zaštítili loketští Termiti. Tedy fotbalový klub Termiti Loket, jež si celou merendu objednal (odtud žlutomodré prapory a šály). A její konec nesl se ve znamení bigbítů humorných neb coverových. Nebo kombinací obého!

 

Nečekaně hojně obsazené auditorium (tedy… já to nečekal, víme?) totiž ten večer čelilo produkci klatovských tanzmetalistů Trautenberk, což jak víme, je parta drhnoucí energicky a zábavně písně z vlastní dílny. Večer pak uzavíralo početné uskupení Walda Gang, jež se zabývá rockovými covery zvěčnělého Waldemara Matušky. Nu a mezi tím se pohybuje formace Morčata na útěku, která nemilosrdně vykrádá kde koho a lup tento opatřuje humornými texty v českém jazyce (převážně tedy o vyměšování či sexu). Poněkud stranou pak stojí čtvrtí do party, místní Pestalozzi, leč ty jsem propásl.

 

Tedy… publika nad očekávání, je znát, že Trautenberk si už vyjezdili armádu příznivců, nezměrná popularita Walda Gangu pak plyne z nostalgických nálad veselících se pamětníků.

 

Pršelo! Dokonce tak, že nečas rozběhal zvukaře a poslední parta šla na stage s hodinovým zpožděním.

 

Trautenberk jsou fajn!

 

 

 

 

Štítky: