https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica

Tajný koncert v centru Varů - KVRM

Tajný koncert v centru Varů

Procházíte se tak sobotní večer v okolí Alžbětiných lázních a najednou slyšíte rytmy funky. Jdete se podívat na plakát, kdo tu dneska vyhrává – „Uzavřená společnost“. Ne, není to název nové karlovarské kapely. To se jen kluci z Ben Doveru rozhodli uspořádat soukromý koncert k narozeninám basáka Honzy Dondy.

 

Honza Donda slavil své poslední narozeniny začínající dvojkou – a to je přeci potřeba pořádně oslavit. A jak jinak, než stylově. Kromě turnaje ve fotbálku připravil pro své hosty ještě další bod programu. V narozeninové pozvánce stálo: „Chtěli jsme sehnat nějakou fajn kapelu, ale na žádnou nemáme peníze. Jen kluci z Ben Dover nám udělali slevu, ale basák se musí vzdát svého podílu.“ Kluci si střihli první půlku koncertu akusticky a musím říct, že paráda. U některých písniček bych se ani nebránila, kdyby akustickými zůstaly.

 

Konečně jsem si také naživo mohla poslechnout jejich nového zpěváka Radka Lembachera. Ten si to na pódiu pořádně užil a rozpohyboval řady oslavenců. A novinkou nebyl jen zpěvák, ale i to, že písně, které jsem dřív slýchávala v angličtině, teď kapela zpívá česky.

 

A pokud jste tenhle unikátní koncert neslyšeli, nezoufejte, kluci chystají na podzim spoustu dalších koncertů!

 

Text + foto: Stáňa Wolfová

 

 

Štítky: