Svátek hudby 2010

Jo tak vy jste nebyli v Milovicích na Metallice? Tak to jste jedině museli být v Chodově na Anně K. Protože bylo plno.

(od 13:00 hod) Prezentovat soubory ZUŠ Chodov na velkém podiu je vždy o nervy, zvlášť pro pedagogy. I přes drobné nedostatky od pánů zvukařů vše proběhlo v normě. Zvuk se nemusí povést vždy na 100% a tak jsme oznámkovali pana zvukaře známkou dostatečnou. Ještě že mu nemusíme dát vysvědčení. Takhle podcenit amatéry.

(od 15 hod) Ať si kdo chce co chce říká nejlepší je harmonika. Inu v  podání Swing Party band to platí dvojnásob. Klasika je klasika. Zvlášť „Některý den“ to stojí vždy za to…. A davy jásají.

(od 16:15) Chodovští Fallen Angels neztrácí nic ze svého punkrockového soundu. A ten střed repertoáru okořeněn o dětský soubor ZUŠ Špuntíci ve společné skladbě od skupiny Pink Floyd „Another brick in the wall“ ….velmi vydařené..to je ten duch svátku.

(od 17:00) A Petr Gardner přivezl Hejno vran. Početná kapela, která se na podium vešla a zahrála vše, co se na sólový projekt sluší a patří. A ty Magdalénko pod podiem neplakej, život je takovej. Už si slyšela moje cedéčko?

(od 18 hod.) A všichni byli přistižení Inflagranti. Holky servírovaly Vivaldiho, Bacha a ta nesmrtelnost Deep Purple, Metallicy, Nirvany či Beatles. Doprovázené klávesami, bicími a baskytarou provedly nejednoho návštěvníka asi rájem.

(od 20 hod.) Rozehřát a roztancovat publikum před závěrečným vystoupením Anny K měli za úkol hoši z Horní Dolní Zajíc Company. Inu nemohu soudit a tak pochvalné ódy směřujte na jejich web.

(od 21:30) A to nejlepší a nejočekávanější nakonec. Anna K je bojovnice a její vystoupení jsem měl možnost vidět již podruhé během jednoho měsíce. Spousta lidí pod podiem si mohla udělat svůj vlastní obrázek. Bylo toho napsáno mnoho. Kdo v něco věří může hodně dokázat. Anna K jede na plno….
Tohle si bude Chodov dlouho pamatovat. Dámy a pánové tohle byl Svátek hudby z velkým S.. a příští rok bude podvanácté. Těšíme se…

Štítky: