https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com yeti cups cheap yeti cups

Smash Hit Combo - KVRM

Smash Hit Combo

Smash Hit Combo je francouzský brutal rapcore band, pocházející z městečka Cernay, který se zformoval v roce 2005. Stylově se pohybuje někde mezi Limp Bizkit a Slipknot. V tvorbě SHC se kloubí prvky death metal, electro, neo metal a hip hop. Během let si vytvořili unikátní, silný a intenzivní metal, který hrají s bezchybnou přesností a extrémní upřímností. Nezapomenutelnost jejich koncertů umocňuje originální propojení francouzštiny s metalem a cíl, že každá show se bude odlišovat od té předchozí.

 

U nás je doplní Against The Rage Machine, což je revival složený z varských muzikantů a půjde o jejich vůbec první vystoupení. To si přece nemůžete nechat ujít!!!

 

Slash Bar Karlovy Vary, pátek 16. listopadu od 20:00

 

Zdroj: Slash

 

 

Štítky: