SLASH BAR OPEN NIGHT 2019

Karlovarský Slash Bar asi nemusíme extra představovat. Pro pořádek ale je třeba zmínit, že jde o jeden z nejprogresivnějších music klubů v Čechách a v posledních letech to dokazuje nabídkou kapel světových jmen. Pro letošní rok Slash Bar Hard Core Family (S.B.H.C.) vypisuje úplně nový projekt, otevřenou soutěž pro všechny kapely jakéhokoli žánru. Splnit musíš pouze tři pravidla. Vítězi soutěže S.B.H.C. garantuje pozici předkapely na největším koncertě podzimu 2019 s nějakou mezinárodní hvězdou.

Co musíš:
1) Registrace – přihlásit svojí kapelu na mail Pavel.Pavlu@seznam.cz – poslat název kapely, odkaz na nějaké informace o kapele a link na klip nebo audionahrávku a to v termínu 27.3. – 14.4.
2) Semifinále – všechny registrované kapely budou zařazeny do hlasování na FB profilu Slash Baru. Lidé budou v období 16.4.- 30.4. hlasovat formou liků pro oblíbené kapely. 4 nejlepší kapely, tedy kapely s největším počtem liků, získají pozvánku na finálový koncert (POVINNÁ ÚČAST).
3) Finále – 18.5. 2019 – 35 minutový koncert pro každého finalistu. Během večera hlasování hostů o nejlepší kapelu.V případě shody počtu hlasů má právo rozhodujícího hlasu majitel baru. Vítěz soutěže pak bude pozván na pozici předkapely na největším podzimním koncertu 2019 na stage do Slash Baru.

V případě dotazů pište email: Pavel.Pavlu@seznam.cz

Přejeme hodně štěstí.
S.B.H.C.

Autor: Slash Bar Karlovy Vary

Štítky: