Sarah & The Adams

Sarah & The Adams je hudební skupina v čele s talentovanou zpěvačkou, pianistkou, hráčkou na ukulele a autorkou písní Šárkou Adámkovou.

 

Kapela vznikla v roce 2011 vydáním úspěšné debutové desky My Place, poté následovalo v roce 2014 album Thank You. Nyní kapela přichází s novým CD “ Pověz mi…“, kterou představí svým posluchačům naživo. Přestože si i zde Sarah zachovává svůj osobitý hudební styl, inspirovaný láskou k americkému folk a country, interpretkám jako Norah Jones, nebo Carol King, přináší i mnoho nového. Nejvýraznější změnou je čeština, kterou promlouvá tentokrát celá deska. Díky ní se zdá, že autorka jde v textech ještě hlouběji, nenechává nic skryto a dostává se tak k posluchačům snad ještě blíž než kdykoliv před tím.

 

Jedinečnou směs pohody, melancholie i hravosti, to vše obsahuje hudba Sarah and The Adams, kde hranice žánru neexistují. Jde o to, nechat se jen unášet… Kapela má od roku 2011 za sebou velký počet koncertů a také již vystoupila na festivalech jako Colors Of Ostrava, Na jednom břehu, Prázdiny v Telči, nebo Blues Alive a kromě frontmanky Šárky Adámkové ji tvoří skvělí čeští a slovenští hudebníci. Kapelu uslyšíte hrát ve složení: Šárka Adámková: zpěv, klavír, ukulele, Michal Gregor: ak. kytara, el. kytara, vokál, Josef Štěpánek: el. kytara, pedal steel kytara,Martin Novák: bicí, vokál, Rastislav Uhrík: baskytara, kontrabas.

 

Karlovy Vary, Klub Paderewski, scéna Husovka, čtvrtek 1.10. 2020, 19.30 hod

 

Zdroj: Paderewski

 

 

Štítky: