Sailors Wedding Night

25. května se bude konat v mariánskolázeňském Morrisonu zajímavá akce.

 

Své ano se totiž rozhodli říci si Jenda, baskytarista kapely Something Like, a Bára, baskytaristka Ethos of Nemesis. Těsně před svatbou uspořádají tito dva předsvatební večírek, jak jinak než v koncertním duchu. A jelikož mají obě kapely spřátelených band víc než dost, byla soupiska sestavená velice rychle. Kromě zmíněných Ethos of Nemesis a Something Like zahrají ještě následujíci spolky:

 

Neurotic Machinery – kapela, která loni oslavila desetileté výročí a vydala své páté album. Můžete se těšit na kvalitní metal netradičního střihu se spoustou zajímavých prvků a výletů do nejrůznějších hudebních zákoutí.

 

Další kapelou jsou Anime Torment hrající moderní death metal. Ti přijedou z Litoměřic a přivezou s sebou svou horkou novinku Afterlife. Kapela si během svého působení našla fanoušky po celém světě. Kluci mají za sebou několik tour po Evropě a příští rok se chystají například do Mexika.

 

A konečně Daerrwin, o kterých se v poslední době mluví jenom v superlativech. Black metal/ shoegaze; jejich vlivy můžete najít například v Deafheaven, Der Weg einer Freiheit a dalších. Kapela nedávno podepsala smlouvu s labelem MetalGate, na kterém jí vyšla všemi opěvovaná deska Uv’Derekh. Určitě je se na co těšit.

 

Ačkoli to tak možná nevypadá, akce je veřejná a vstup je ZDARMA! Věříme, že se sejdeme v hojném počtu a společně vytvoříme nezapomenutelnou atmosféru.

 

Začátek po již po 19. hodině!

 

Zdroj: Morrison

 

Štítky: