http://www.thedreampainter.com hermes replica http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags hermes replica http://www.transglobalcm.com hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://www.fasc.net replica hermes hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com yeti cups cheap yeti cups cheap canada goose

Ross The Boss pod loketským hradem - KVRM

Ross The Boss pod loketským hradem

A já myslím, že jste měli přijít, milá metalová zvěři. Že jste měli těch šest stovek do Rosse The Bosse investovat. Protože za prvé… ten chlapík byl u zrodu žánru, zakládal jednu z fundamentálních formací heavy metalu, setrval v ní devět let, a napsal řadu dnes již klasických pecek… A za druhé… ani v současnosti není vyšeptalou kdysihvězdou, libující si v revivalových holírnách. Přesto, že jeho band zní velmi manowarovsky. Basista Mike Lepond (no jistě! američtí progmetalisté Symphony X) vyráží dech vytříbenou technikou a s rezervou dává původní DeMaiovy krkolomnosti, zpěvák Marc Lopes zas s přehledem uječí fistule Erica Adamse, k tomu však přidává i dravý projev ve středních polohách (navíc je to opravdu Frontman… do lidí vlétnul jako velká voda a nepolevil až do konce). Nu a principál sám krájí svou cirkulárkou mozky posluchačů na tenké plátky. Vidělo se to v současném repertoáru i v tom manowarovském (Battle Hymns, Blood Of My Enemies, Blood Of The Kings či Fightnig The World). Heavy metal forever!

 

But… nějako jste se zapoměli doma, milí metaloví fans. Do Lokte vás dorazilo cca 600, což není úplně málo, ale v rozlehlém prostoru amfiteátru to tak vypadá. Zvláště, když dobrá polovina zúčastněných cudně posedává v tmách auditoria. Přesto, že se o rozjezd večírku snažili jak plzeňští mladíci Sinetrium (sedá si to, některé ze skladeb chcete slyšet znovu), tak veteráni Limetal (trucpodnik někdejších členů Citronu, loketským osazenstvem vlídně přijatý), tak i němečtí zasloužilci Stormwitch (nesmírně milí lidé, čtyřicet let na scéně, však jejich melodický metalový rychlík jezdí po jiných kolejích než mnou ostře sledované vlaky… uf!).

 

Čili… Ross The Boss příjemně překvapil natlakovaným rambajzem, však s řídkým a scíplým publikem měl těžkou práci.

 

Měli jste přijít, metalníci. Mohl být mejdan!

 

FOTOGALERIE

 

 

Štítky: