Rok se s rokem sešel (a Zajíci se Zimou)

Na den (a snad i na hodinu) přesně po roce, vrátila se do Sokolova Zima. Tedy… Zima s velkým Z, rakovnická kapela, a vrátila se do sokolovského Music Clubu Alfa, kam i loni přijala pozvání domácích Zajíc Company. Rakovnické trio, kombinující kytary s elektronickými pazvuky, mne baví stále víc a víc a dovoluji si ho doporučit vaší pozornosti, neb z té party leze cosi, co by vám nemělo ujít. Textuje se v češtině a textuje se zajímavě. Schválně, kdo se pozná… tak čím má teda bejt, v čem může bejt dobrej, když všichni už všechno jsou… a líp. Stáhněte si nás, najdete nás na webu, vyzval přítomné frontman Marek Bradáč. Fakt si je stáhněte, já to udělal.

 

Hostitelé, slavkovští Zajíc Company, mají nové oblečky a nový vizuál. Nechávají přes sebe promítat obrázky. Kdosi to přirovnal k podiovým prezentacím Olympicu či Progresu II sedmdesátých let, leč u party, u které si nikdy nemůžete být ničím jisti (snad jen z ebenu tesanými basovými figurami), nepůsobí to nikterak nepatřičně. Zajíci (a zaznělo to už mnohokrát) jsou hraví, rozpustilí, zábavní, stále ještě bez nové desky, vtipní a taneční…

 

… neb roztančili i po desáté přišedší pražáky Nano, takto poslední soubor večera. Ti pak, svým elegantním popem, podařené nokturno završili (a tak jasně… koukalo se hlavně na Markétu v kožených kaťatech).

 

Publika sešla se tak polovina možného a žádaného, ale co… zas nebyly fronty na baru.

 

Tak zase za rok. Zima a Zajíci.

 

FOTOGALERIE

 

 

Štítky: