http://www.thedreampainter.com hermes replica http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags hermes replica http://www.transglobalcm.com hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://www.fasc.net replica hermes hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com yeti cups cheap yeti cups cheap canada goose

Rock iN Roll 2017 - KVRM

Rock iN Roll 2017

Novorolští na laťce

 

Reportáž z loňského, mimořádně vyvedeného festivalu Rock iN Roll jsem končil poznámkou o laťce vysoko nastavené. Po absolvování (byť jen části) ročníku letošního, mohu s hrdostí regionálního patriota prohlásit, že letos pořadatelé laťku určitě nepodskočili.

 

Podařilo se jim angažovat (a jistě… i zaplatit) zavedená jména tuzemské scény… Davida Kollera či Vladimíra Mišíka, hudební menu namíchali pestře (krom zmíněných i David Kraus, Jablkoň či Xavier Baumaxa), podrželi vysokou úrověň (a odsýpavost) cateringu, v dostatečné kapacitě pořešili parking, vyjednali si luxusní počasí. Tím k pláži novorolského koupaliště přilákali množinu zábavydychtivých, jež snese srovnání s tou loňskou. Jistě… našli se frflalové. A že se mohlo hrát víc bigbítu, a nebo nějakej metal. Jenže, tak to prostě je. Úplně každému se zavděčit nelze.

 

Čili… je to ložený. Nová Role má svůj životaschopný festival! Tak doufejme, že vydrží!

 

FOTOGALERIE

 

 

Štítky: