http://www.thedreampainter.com hermes replica http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags hermes replica http://www.transglobalcm.com hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://www.fasc.net replica hermes hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com yeti cups cheap yeti cups cheap canada goose

Rock For Churchill 2018 se blíží! - KVRM

Rock For Churchill 2018 se blíží!

Poslední srpnový víkend patří festivalu Rock For Churchill ve Vroutku. Již téměř dvě desetiletí!

 

Devatenáctý ročník multižánrového fesťáku, největšího široko daleko, se odehraje v pátek a sobotu 24. – 25. srpna v areálu Myslivna ve Vroutku u Podbořan.

 

Jezdíme sem již roky téměř naslepo, neb zkušenost říká, že Churchillův program (krom oblíbenců) vždy přinese i nečekanou radost z objevení dosud neznámého. Loni to kupříkladu byl Brandy Row & The Nightshades nebo belgičtí Triggerfinger a jsme zvědavi, kdo to bude letos. Je z čeho vybírat: účast na vrouteckém mejdanu přislíbili… zbožňovaná Mucha, živelní Pipes And Pints, staří známí The Subways či styloví Mydy Rabycad… zvědavost nás šimrá při čtení jména maďarských Apey & The Pea, těšíme se na jejich krajany Paddy & The Rats, nenecháme si utéct nu-jazzové Android Asteroid, část naší výpravy nemluví o ničem jiném, než o hvězdných Lamb. Našlapaný je prý i line-up DJské stage, leč tomu rozumíme, jako koza petrželi.

 

 

V pátek se začíná již v půl jedné, vstupenky stojí 1100,-/ jednodenní pak 800,- a koupíte je tady…

 

Bližší informace, podrobný program a užitečné rady najdete na festivalovém webu…

 

A takhle jsme to viděli loni…

 

A takhle předloni…

 

Štítky: