Revoluce jednoho stébla slámy

Komorní pořad s inspirativní a poutavou knihou Masanobu Fukuoky Revoluce jednoho stébla slámy, čte Jan Slovák, na flétnu šakuhači hraje Jan Burian ml.

 

Tentokrát galerie nabídne komorní večer s dílem Masanobu Fukuoky, se svým čtením sem totiž zavítá Jan Slovák, autor, divadelní a filmový herec (např. Kouř), protagonista divadla Sklep a dua Thomas&Ruhller. A nebude sám, na flétnu šakuhači ho doprovodí Jan Burian ml.

 

Kniha Masanobu Fukuoky Revoluce jednoho stébla slámy čtenáře seznamuje s přirozeným způsobem uvažování a pohledem na svět, který umožňuje člověku žít naplněný život v souladu s přírodou. Poutavost, jasnost a bystrost Fukuokových myšlenek vedla k tomu, že se uvedená kniha stala celosvětovým bestsellerem, byla přeložena do 20 jazyků a ovlivnila množství nejrůznějších lidí: farmářů, zahradníků, ekologických aktivistů, biozemědělců, příznivců slow food, lidí studujících východní nauky a dalších, kteří cítí, že právě naše vzdalování se přírodě má za následek vznik neřešitelných problémů. Z přečtení této knihy může čerpat inspiraci a nadhled každý. Uhrančivý přednes Jana Slováka vás jistě přesvědčí v úterý 19.10.2021 v 19.30 hodin v karlovarské Galerii umění.

 

Zdroj: GU

 

 

Štítky: