Revival Fest Konstantinky

Druhá nejstarší akce v novodobých Konstantinkách Revival Fest slaví v roce 2024 své dvacáté prvé narozeniny. Z tohoto festíku se stala za těch uplynulých let jedna z nejnavštěvovanějších akcÍ v širokém okolí.
I letos na nás čeké skvělé mezinárodní obsazení.

 

Pátek 5. 7. 2024
20:00 h – ABBA Star (CZ)
Jedna z nejpopulárnějších popových kapel historie uchvátila svojí produkcí doslova celý svět. Jejich hudbu mají v oblibě všechny generace. A tak není divu, že mají i celou řadu revivalů, které nadále dávají této muzice koncertní podobu. Jedním z nich je z větší části plzeňsko-italská partička ABBA Star. Ti mají za sebou koncerty v Německu, Francii, Itálii a dalších zemích Evropy a hlavně veleúspěšné turné ve Španělsku, kde po koncertech v Madridu, Zaragoze, Mallorce, Vigu, Bilbau a dalších vyprodali kultovní palác hudby „Palau de la Musica“ v Barceloně.
Nooooo čeká nás krásný pátek v Konstantinkách

 

Sobota 6. 7. 2024
14:30 h – U2 Tribute – So Fine (CZ/GBR)
V čele tohoto česko anglického U2 Revivalu stojí charismatický zpěvák z Liverpoolu Ged Maloney, který mj. několik let působil jako residetní hráč v nejslavnějším klubu světa, beatlesovském Cavern Clubu.Koncert této partičky mapuje všechny éry legendární irské kapely U2. S anglickým frontmanem v čele a svou jedinečností interpretace hudby této kapely se jedná o unikátní revival U2 působící v České Republice.

16:00 h – Whitesnake Revival (CZ)
Vynikající česká revivalová kapela s božským zpěvákem Radkem Zikou. Neuvěřitelná hlasová podoba. Repertoár kapely zahrnuje téměř celé tvůrčí období Whitesnake.

17:40 h – Guns N´Roses Tribute Czech republic (CZ)
Partička muzikantů ze Znojma a okolí hraj nesmrtelné hity kapely Guns N‘ Roses. O dokonalé zpodobnění Axla Rose a jeho kapely nemusíte obávat. Jsou prostě skvělí.

19:30 h – Zeppelinians Tribute Band (PL)
Zavřete oči a budete v roce 1971 v londýnském West Endu – z pódia živě uslyšíte Stairway To Heaven, Whole Lotta Love, Kashmir, Moby Dick a další dvě hodiny těch největších pecek z prvních čtyř alb Zeppelínů. Zeppelinians očekávání nesplní – oni ho předčí! Pět muzikantů z polského Gdaňsku za to stojí! Mají sílu, výbušnost, napětí i lehkost jako praví Led Zeppelin počátkem 70. let. A zpěvák? Toho byste od Roberta Planta rozeznali jen těžko, tak se mu podobá.

21:30 h – AC/CZ Top AC/DC Tribute Show (CZ)
Nejúspěšnější AC/DC tribute kapela nejen v České republice, kritiky uznávaná jako jedna z nejlepších i v zahraničí. Kapela působí na scéně od prosince roku 2010 a má za sebou přes 800 vystoupení. Pravidelně koncertuje nejen v České republice, ale také Slovensku, Polsku, Rakousku a především v Německu. Zpěvák kapely AC/CZ Josef Šimún je pravidelným hostem světového projektu orchestru Lords of the sound.

Vstupné na místě: pátek 5.7. 250,- Kč, sobota 6.7. 500,- Kč, pá+so 580,- Kč

Děti do 10 let zdarma.

 

Zdroj: Kulturní Konstantinky

 

 

Štítky: