Povaleč 2019

Takové kapesní Glastonbury.

 

Rádi-li hudební festivaly s pestrým, opuletním, ba až rozmařilým programem, ale neradi masy lidstva, obrovské vzdálenosti, sáhodlouhé fronty a vůbec nepohodlí? Řešením je Povaleč! Festiválek, jehož 14. ročník se chystá v obci Valeč u Karlových Varů.

 

Stejně jako v ročnících předchozích, i letos nepřipraveného ohromí množství uměleckých počinů, jichž může býti svědkem. Neb vězte, že jen hudebních souborů bude ku shlédnutí přes sto! Na čtyřech hlavních (a několika vedlejších) scénách se představí kupříkladu mezinárodní United Flavours, elektroexperimentátoři Vložte kočku, akustikexperimentátoři Jablkoň, milovaná Mucha, drsní The Atavists, hvězdná Vltava, snivci Lanugo, popíci Nano, underground Blahobeat či událost posledních měsíců… Povodí Ohře. O záplavě DJs nemluvě. Krom toho se můžete bavit divadlem, filmy, výstavami, workshopy, autorským čtením ba i kouzlením! Ostatně… program i harmonogram najdete na stránkách festivalu…

 

Vše se odehrává v půvabných prostorách barokní zahrady valečského zámku (a blízkém okolí), jež nabízí nespočet útulků ku spočinutí, meditaci, kontemplaci a pochlastávání vůbec. K občerstvení bývá lecos dobrého, od masa i bez, slané, sladké, kyselé… i na tom si pořadatelé zakládají.

 

A cena? Za víkend, z nehož vám půjde hlava kolem? Vstupné je dobrovolné! Však počítá se s minimálním příspěvkem 350,-! Čím více zaplatíte, tím lepší pocit získáte! Takto to funguje.

 

1. – 3. srpna, Valeč u Karlových Varů

 

O tom, jak bylo loni si počtěte tady…

 

Štítky: