Pot-Rock VIII.

Již osmý ročník letní rockové noci s názvem Pot-Rock VIII, letní rocková noc Potůčky, se uskuteční druhý srpnový víkend 12. srpna 2017 v Potůčkách. Velkou změnou oproti minulým ročníkům bude místo konání, letos se rockeři sejdou v prostoru lyžařského areálu Skipot.

 

Pod širým krušnohorským nebem letos vystoupí 9 rockových a metalových skupin z celé ČR. Asi nejznámějšími seskupeními jsou Root (Brno) a XIII. století (Jihlava), dále se můžeme těšit na tóny kapel Bethrayer (Kojetín), The Switch ( Praha), Ereley (Cheb), Fall A Prey ( Vyškov) , Štáb ZS-CO (Sokolov), Free Fall (Uherské Hradiště) a The Roadkill (Karlovy Vary).

 

Letošní akce nabídne opravdu zajímavý průřez různými žánry rockové a metalové hudby pro návštěvníky z našeho regionu, ale i pro návštěvníky z příhraničního regionu v Německu.

 

 

Vstupné na festival bude 200,-Kč, děti do 15 let zdarma, parkování a stanování je zdarma. Celá akce bude začínat již od 11:30 hod.

 

 

Pořadatelem akce je Obec Potůčky. Letošními partnery akce jsou Rock Rádio, Karlovarská rocková mapa – Občanské sdružení Máínička, Media a.s. .

 

 

Sponzory akce je firma Top-Tank s.r.o., Travel Free s.r.o. , JP ENGINEERING s.r.o., Resur spol. s.r.o., SKIPOT.cz, Wavenet cz s.r.o., FLEX s.r.o., Důmrealit-bonus.cz, Jaroslav Peťák Merklín.

 

Informace o tomto festivalu naleznete na stránkách www.potrock.cz

 

Takto to v Potůčkách vypadalo v roce 2015…

 

Zdroj: Pot-Rock

 

Štítky: