Plzeňští Sinetrium mají svůj první videoklip, popáté vystoupí v Lokti … a dotáhnou Lucii Bílou

V pátek 21. července 2017 absolvují plzeňští metalisté Sinetrium své páté vystoupení v Amfiteátru Loket (od roku 2015). Dorovnají tak rekord celkového počtu loketských koncertů české popové divy Lucie Bílé. Pětkrát (během sedmi let) v Lokti pod hradem totiž vystoupila zatím jen česká zlatá slavice… 🙂

 

„V Lokti od roku 2015 předskakujeme kapelám jako Škwor, Dymytry a Krucipüsk. Stejně jako v roce 2016 jsme dostali šanci být navíc i supportem StahlZeit, úžasné tribute show RAMMSTEIN, která je v Čechách k vidění pouze pod loketským hradem,“ říká zpěvák Marek Pechman.

 

Sinetrium se v Lokti letos již objevili – 9. června spolu se Škwor, Dymytry a De Bill Heads. V závěru letošního června Sinetrium vypustili do světa svůj první oficiální videoklip k česky zpívanému songu Purgatorium…

 

„Video jsme natočili loni v listopadu u známého ejpovického tunelu ještě ve starém složení. Od počátku letošního roku s námi hrají na bicí a basu Michal Polata a Milan Balon (oba ex-členové plzeňských Strange Society),“ vysvětluje kytarista a zakladatel kapely Sinetrium Lukáš „Kirk“ Mai, který v dějové části videoklipu smrtelně nožem zraní hlavního hrdinu.

 

„Klubová vystoupení jsou skvělá, mají svou intimnější atmosféru. Ale hraní na velkých open-air scénách, s velkým PA systémem a navíc v lokalitách jako Loket, nás prostě baví ještě víc,“ dodává sólový kytarista Tomáš „Tom Weldy“ Svoboda.

 

Purgatorium (LIVE in Loket 2017)

 

FOTO
Sinetrium (zleva): Tomáš Svoboda, Milan Balon, Marek Pechman, Lukáš Mai, Michal Polata

 

Sinetrium, Judas Priest Revival, Stahlzeit, pátek 21. července od 18:00, Přírodní amfiteátr Loket nad Ohří

 

Zdroj: Vlny Music Agency

 

 

Štítky: