Pět otázek pro… All For 69

V karlovarském regionu působí překvapivá síla hudebních uskupení. Některá muzicírují jen tak, pro radost. Jiná mají ambice. Jsou mezi nimi jména nová i zavedená. Chceme vám je představit všechna. Dámy a pánové, skupina All For 69…

 

Kariéra toužimských rockerů není dlouhá a vzhledem k jejich mládí (věkový průměr necelých osmnáct) ani nemůže být. Poprvé se pod současným názvem sešli v roce 2009 a po řadě personálních rošád vykrystalizovala současná sestava: Tomáš Kos (kytara, zpěv), Dan Hudeček (kytara), Honza Ondříček (basa), Honza Procházka (bicí, zpěv).

 

Loni se mládenci přihlásili do soutěže Hitparáda KVRM, prošli až do finále a v něm, podpořeni svými fanoušky, získali cenu diváků. Odměnou jim byla možnost nahrát singl ve studiu HD Sound.

Tady je: All For 69 – 33 Minut v Klubu

 

A jak se vidí oni sami?

1) Proč právě All For 69?
Náš bubeník dříve mlátil v kapele By The Way, ve které došlo po prvním koncertu k osobním změnám a přišel nový kytarista, basák a stávající zpěvačku nahradila nová. Po nedlouhé době jsme sehnali druhého kytaristu a na chvíli i vokalistku. Začali jsme jako nová kapela a zbývalo vymyslet nový název. Po zkoušce padaly návrhy jako Vykosťovači, Skunkové a podobný nesmysly a nakonec i „Vše za 39“, což náš zhýralý bubeník ihned poupravil na Všichni za 69 (šedesátdevítku) a protože to česky nezní nic moc, tak jsme to prostě jen tak přeložili.

 

2) Co máte za sebou?
Zatím největší úspěch je rozhodně výhra divácké soutěže ve finále Hitparády KVRM. Jinak se pravidelně účastníme hudebních akcích ve městě a okolí a často vystupujeme jako support zdejších větších kapel. První významější akci jsme odehráli v karlovarském Pizza Pubu na minifestíku. Co se nahrávek týče, tak krom našich domácích prvotin a singlu nemáme zatím nic.

 

3) Co máte před sebou?
Rádi bychom to dotáhli alespoň na nějakou úroveň a zahráli si i mimo náš kraj. Největší sen ale je, aby to mezi námi klapalo i nadále a i když se nestaneme slavnými, chceme být pořád přátelé a tvořit a hrát hudbu takovou, která nás bude bavit.

 

4) Co máte v sobě?
Největším společným vlivem je rozhodně obecně rock a pop, ale co se týče našich vzorů a oblíbených interpetů, tak se hodně lišíme.

 

5) Co je, podle vás, tou pravou známkou punku?
Známka punku? To jsou ty čtyři powery, bumta bumta bumta…. Jóhóhó óóóó a pod pódiem třicet čírařů tancujících pogo mezi krabicema vypitých krabičáků a spícíma čírařema, který to s tím krabičákem přehnali (smích). Ale nezáleží na tom, jak se oblečeš, jak se učešeš a jak paříš… hlavní je ta muzika, kterou máš v srdci.

 

All For 69 na webu…

 

 

Štítky: