Pátý ročník Březovské metalové noci

Dne 25.8.2012 proběhne na Březové u Sokolova již 5. ročník Březovské metalové noci.

 

Stejně jako na již proběhlých akcích se Vám představí špička českých metalových skupin a také několik zahraničních hostů. Tento rok musíme vypíchnout vystoupení legendy deathmetalu MASTER z USA, hrajících již od roku 1983! Dalšími zahraničními hosty jsou doomový DOOMAS ze Slovenska a deatmetalový VERMIN z Německa.

 

Velkou pozornost bude třeba věnovat taky českým skupinám, jejichž složení je výjimečné jak v době jakou hrají, tak i ve vlivu jaký měli pro vývoj metalové hudby u nás. Můžete se těšit na deathmetalovou smečku PANDEMIA, která představí pecky z připravovaného alba, grindblackový ISACAARUM, jejichž vystoupení je výjimečné i po vizuální stránce, death grindový FLESHLESS, kteří jsou klasikou svého stylu, thrash metal hrající V.A.R a deathbackové AVENGER.

 

Prostor byl dán i mladším kapelám a to skupině DEATHSTAR hrající moderně znějící deathmetal a chodovské kapele I WARNED YOU, která se pohybuje ve vlnách metalcoru.

 

Festival se ukuteční opět v areálu Na Výsluní a začne už od 14.00. Předplatné je možné koupit u prodejců uvedených na plakátě za 100 Kč a na místě bude vstupné 150 Kč. Těšíme se na Vás !

 

Zdroj: Jiří Krš

 

Štítky: