https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica

Paderewského lednové (nejen) koncerty - KVRM

Paderewského lednové (nejen) koncerty

Milí přátelé,

 

náš rozjezd v novém roce bývá zpravidla pozvolný, žádný dramaturgický kvapík. Vánoční a silvestrovské dny bývají totiž hektické a náročné a my potřebujeme více času na trochu té rekonvalescence.

 

Tuto tradici letos poruší Divadelní studio D3, které se nedočkavě nahrne na divadelní prkna už 5. ledna, aby publiku sehrálo reprízu divadelní balady Vladimíra Körnera Psí kůže. Klub Paderewski se ze zimního spánku probere o 11 dní později, ale bude to stát zato. Už v 18 hodin proběhne vernisáž výstavy Dva v jednom, která představí společnou expozici dvou karlovarských výtvarníků Zdeňka Sláby a Karla Polomise. A sotva stačíte dojíst jednohubky a dochroupat slané tyčinky, nastoupí na scénu renesanční člověk barokní postavy Jan Burian, který se pokusí pomocí svého klavíru a veselých písniček vyhnat chmury z tváří některých z nás. Jeho pořad se totiž jmenuje Antidepresivní povolební večírek a vzhledem k tomu, že díky úsilí hradního šéfa o sjednocení společnosti je tato naprosto dokonale rozdělena, najde si tématický šíp tohoto pořadu zcela jistě svůj terč. Pak se vlády ujme opět Dé trojka a na scéně Husovky uvede peprný pořad Hellbogen, který je přehlídkou ultračerného černého humoru. Ale o tom, že neběží o nějakou lacinou dekadenci, svědčí fakt, že představení je součástí přehlídky vynikajících amatérských inscenací Karlovarský Harlekýn. Poté zažuje Husovka svátek, neb se zde v Klubu Paderewski představí zasloužilý rockový bard Vladimír Mišík, který na stará kolena konečně sklízí zasloužené vavříny a pozornost. A kde cti mu slouží i to, že některé vavříny si umí i odříct. Vystoupí nejen se svou kapelou Etc…, ale i hostem, kterým bude skvělý britský bluesman Jamie Marshall. Z tohoto žánru neuhnou ani hanspaulští Bluesberry, kteří vystoupí o týden později. V jejich čele stojí už několik desetiletí nezaměnitelný Petar Introvič a tak si posluchači mohou být jistí tím, co uslyší a že to bude kvalitní. Na samý konec ledna jsme přizvali polsko-kubánskou zpěvačku Yvonne Sánchez, jejíž proslulý medově sametový hlas dokáže zahřát každého ctitele a ctitelku žánrů jazz a bossa. Snad to bude dostatečným vkladem pro diváky dlouhou zimou už unavené a promrzlé.

 

Pevně věříme, že jsme vám leden, tedy měsíc inventur, uzávěrek, rýmiček, angín a tentokrát i prezidentských voleb naší nabídkou dostatečně zpříjemnili. Tak se na vás těšíme.

 

Klub Paderewski: Lucie Domesová, Víťa Škorpil, Michaela Tůmová a Pavel Žemlička

 

 

Štítky: