Paderewského lednové koncerty

Výzva všem! I v roce 2011 zachovejte přízeň klubu Paderewski. Stojí to za to…

11.1. Út Široko Daleko
19.30 Hudební překvapení v podání bývalých i současných karlovarských hudebníků. Alternativní novinku přinesou na prkna Husovky Jan Prokop, Jindřich Tolar, Michal Fejt, Zdeněk Konopásek a možná i hosté zvučných jmen.

20.1. Čt Jiří Dědeček
19.30 Slavný karlovarský rodák, předseda českého PEN klubu, někdejší umělecký kolega Jana Buriana, básník a především skvělý a osobitý písničkář se do klubu Paderewski vrací po dvou a půl letech. Představí svoje nové album Prší nám do Campari a k mání bude jistě i reedice slavného dvojalba Večírek rozpadlých dvojic.

25.1. Út Kuzmich Orchestra
19.30 Skladby Kuzmich Orchestra oscilují mezi intimní křehkostí umocňovanou výjimečným zpěvem Doroty Barové, elektroakustickým neofolkem, v němž se prolíná akustická kytara Josefa Ostřanského s  vrstvením vokálů a ostřejší bigbítovou polohou, které dominují repetitivní kytarové a baskytarové riffy s minimalisticky pojatými bicími…

29.1. So Carlo Goldoni – Treperendy (Premiéra)
19.30 Divadelní studio D 3 připravilo pro své příznivce premiéru nastudování situační komedie z pera slavného italského dramatika Carla Goldoniho. Z důvodu nejrůznějších nemocí a zranění byla odložena a nyní je už téměř jisté, že se jí diváci dočkají.

31.1. Po Bran
19.30 Písně s mystickým nádechem, ovlivněné starými bretaňskými legendami, dobrodružstvím, tancem, melancholií a průzračností moře. Skladby inspirované poezií a nočními eskapádami ve starobylé Praze začátku dvacátého století. To je svět skupiny Bran. Svět, ve kterém mají rozhodující slovo sny…


Štítky: