Paderewského květnové koncerty

Marx Engels Beatles, to je můj rytmus…

 

1.5. Ne Karel Hynek MáchaMáj
18.00 Hudební dramatizace slavného romantického díla, klenotu české poesie v podání herců Karlovarského hudebního divadla. Datum představení rozhodně není náhodné.

6.5. Pá Zahájení lázeňské sezóny – Petr Kalandra Memory Band
19.30 Fenomenální zpěvačka Zuzana Michnová a známý písničkář a Oskar Petr se obklopili kvalitními hudebníky, aby posluchačům připomněli legendární skupinu Marsyas a především jejího leadera Petra Kalandru, jenž má už mnoho let angažmá v muzikantském nebi.

8.5. Ne Karel ČapekDášeňka
15.00 Hlavním hrdinou známé knížky pro děti je malé štěňátko, kterému jeho nový pán vypráví pohádky z psího života. Seznámí ho s mnoha důležitými věcmi, aby mohlo vyrůst v poslušného pejska. Představení Divadla rozmanitostí Most, připravilo divadlo Husovka.

9.5. Po Martina Trchová Trio
19.30 Před třemi lety se Martina Trchová představila v Klubu Paderewski se svojí tehdejší kapelou Hořký Kafe a sklidila velký úspěch. Tentokrát vystoupí s novou formací Trio.

13.5. Pá Carlo GoldoniTreperendy
19.30 Repríza situační komedie z pera slavného italského dramatika Carla Goldoniho v nastudování Divadelního studia D3.

17.5. Út Xavier Baumaxa
19.30 Naprostý originál, nenapodobitelný a neotřelý písničkář se zastaví v karlovarské Husovce jako první zastávce na svém „Accoustic Dictatorship Cyklotour 2011”. Kromě jiných představí také písničky ze svého nového alba Coveranto.

20.5. Pá Jim Čert
19.30 Legendární undergroundový písničkář a harmonikář František Horáček, alias Jim Čert podlehl kouzlu knih J.R.R. Tolkiena, které ho inspirovaly k napsání nových písní a určily další hudební směřování.

21.5. So Muzejní noc
19.30 V rámci Muzejní noci pořádané Muzeem Karlovy Vary se v Husovce uskuteční koncert skupiny Bohemian Groove Factory a jejich hosta. Pořad divadla Husovka.

24.5. Út Vltava
19.30 Svérázná hudební skupina, jejíž vznik se datuje do poloviny 80. let je soustředěna kolem Roberta Nebřenského a má velmi úzkou vazbu k Divadlu Sklep. Po mnoha letech odmlky ohlásila návrat na koncertní pódia a divákům v Husovce představí svojí novou tvorbu.

31.5. Út Jazz KVé
19.30 Po delší době se divákům v Husovce představí stálice na karlovarském jazzovém nebi, partička soustředěná kolem bubeníka Ivana Pelce se zpěvačkou Petrou Brabencovou.

 

Zdroj: Paderewski

Štítky: