Paderewského červnové (nejen) koncerty

Vojáci, garáž i znouze (ctnost)…

 

2.6. Čt Psí vojáci
19.30 Koncert skupiny, které se na klubové scéně pohybuje už od roku 1979. Hudba tria soustředěného kolem pianisty a zpěváka Filipa Topola se opírá o texty jeho bratra Jáchyma.

3.6. Pá Carlo Goldoni Treperendy
19.30 Repríza situační komedie z pera slavného italského dramatika Carla Goldoniho v nastudování Divadelního studia D3.

7.6. Út Fish Flesh Field & Henry Dollar a Znouzectnost
19.30 Populární karlovarská skupina si přizvala ke společnému koncertu plzeňskou Znouzectnost, kapelu s punkovou pověstí a schopností napsat popovou písničku i folkovou baladu.

9.6. Čt Jaroslav Seifert Píseň o Viktorce (předpremiéra)
19.30 Píseň o Viktorce, jak ji složila Bára Žernovská a zapsala Božena Němcová. Před celým půlstoletím započalo Divadelní studio D3 svou činnost inscenací Písně o Viktorce, dnes již klasického příběhu o lásce a vášni. Rozhodli jsme se uvést stejný titul jako vzpomínku na všechny, kteří souborem prošli. Zveme Vás na malou ochutnávku před listopadovými oslavami padesáti let naší práce. Vstupné dobrovolné.

10.6. Pá Garage
19.30 Božský Tony se vrací do Husovky! Kapela se zpěvákem Tony Ducháčkem založená v roce 1979 Ivo Pospíšilem je inspirována punkem, postpunkem, pub rockem a novou vlnou. Na svém kontě má 11 alb a posluchačům zahraje písničky z toho posledního i staré hitovky.

17.6. Pá Absolventský koncert – Milan Krajíc a žáci
19.30 Svěřenci známého karlovarského muzikanta, jazzmana a pedagoga Milana Krajíce předvedou svým blízkým, rodičům i ostatním posluchačům, jaký kus cesty za hudebními dovednostmi ušli za poslední rok. Zahrají Bigband Gringos a M.K. Collective.

18.6. So Armáda spásy
19.30 Další se série pravidelných dobročinných pořadů pořádaných Armádou spásy pomůže jako vždy dobré věci.

19.6. Ne Ostrov kde rostou housle
15.00 Divadlo V patře tentokrát zahraje pro nejmenší diváky. Připravilo pro ně reprízu klaunské pohádky z pera Miroslava Antona a Karola Skladana o fantazii. Hrají Lucie Domesová, Karel Beseda a Jindřich Skopec. Režie Karol Skladan. Vhodné pro děti od 5 let.

Štítky: