Není malých Rock iN Rollí!

Já se tedy domnívám, že Tata Bojs jsou v současnosti nejlepší koncertní kapelou, co jich jen naši matičku českou křižuje. A když ne nejlepší, pak jsou v první trojce. Nejhůř pětce. Tak velkolepý dojem zanechali v publiku jedenáctého ročníku festivalu Rock iN Roll v Nové Roli. To se může místní metalová buňka rozčilovat, jak chce, může s tím nesouhlasit, ale to je asi tak všechno. Tatáči stali se ten večír očekávaným a naplněným vrcholem. Puntik.

 

A to měli konkurenci v zmlazeném Krucipüsku, milci náctiletých Thomovi Artwayovi či zkušených (Bože, to to letí!) UDG. Divnopunkery Už jsme doma nezmiňuji jen proto, že cílí na jiné publikum, Plastic People na malé scéně dtto. Čili ano… Rock iN Roll letos vyzkoušel dvě pódia a šlo to. I když myslím, že The Wild Roots patří na velkou scénu, protože… protože prostě rock and roll (no co, fandim… jenže Stáňa skopla střevíčky a taky vrtěla zadkem, takže co?!).

 

Nešťastné Imodium spláchla průtrž mračen, Jablkoň utekla nám o kousíček. Stánek Bagel Lounge rovněž… než si našinec vypiplal hlad, provozovna se zdejchla. Však zastoupil ji hot dog zručně vyhotovený, jakož i domácí nanuk mangový, v bílé čokoládě máčený, drcenými oříšky sypaný. Kampak na nás s buřtem a tatrankou!

 

Počasí, no… průtrž mračen byla, cca hodinové poprchávání rovněž otravné, však ti stateční (psy nevyjímaje) se koupali nebo na pedal boardu vlny brázdili.

 

Suma sumárum… moc pěkný den i večír, The Wild Roots mazec, Tatáči megamazec, parking cajk, catering cajk. Takže… příští rok ahoj!

 

 

 

 

Štítky: