Monsters Of Rock v Chebu

Bude to jistě největší akce regionálního metalového jara. Nebo roku?
Pocházejí z metalového pařeniště kalifornské Bay Area a v roce 1982 stáli na stejné startovní čáře s Metallicou a Slayer. Po dvou slušných trashmetalových albech (The Ultra-Violence a Frolic Through The Park) přestoupili k velké firmě a tak úplně to neustáli. Třetí album bylo příliš ambiciózní a stylově rozříštěné. Vážná autonehoda a těžké zranění bubeníka v devadesátém roce pak poslaly veškeré naděje do kopru. Ne definitivně.
O deset let později se parta dala znovu dohromady. A přitvrdila. Svědčí o tom například loňské album Relentless Retribution.
Americká trashmetalová formace Death Angel.

Anděla v názvu nesou i řečtí bijci Suicidal Angels. I oni se pohybují ve vodách trashmetalu a byť jsou o generaci mladší (kapela se zformovala v roce 2001) než jejich vzorové, vezou okovanou kárku v hlubokých stylových kolejích. A i oni přišli s posledním počinem v loňském roce. Fošna se jmenuje Dead Again.

Dalšími účinkujícími by měli být… švýcarské metly Roots Of Death, velezajímaví italové Adimiron, plzeňští symfonici Interitus a domací Blackmailers.

Produkční centrum Kamenná v Chebu, 30.3.2011 od 17:00, vstup 350,- v předprodeji o stovku méně.

Štítky: