Monster Meeting jako přes kopírák

Pocit deja vu mohl mít návštěvník sobotní zastávky turné Monster Meeting. Neb v loketském podhradí událo se téměř přesně totéž, co před rokem. A říkám-li před rokem, myslím tím skutečně před rokem, neboť loňské monstrózní setkání dělilo od toho letošního 364 dnů.

 

Hlavní hrdinové byli tíž, logicky. Leč shoda nastala i v případě jedné z předkapel… se souborem #černá jsme se loni minuli, letos jen o vlásek… čili… chlapci to mají zmáknuté hudebně i vizuálem, děvčatům se to musí líbit hodně, soudím.

 

Podobná byla i návštěva… co do počtu i co do vzorku sociálního… převládaly rodinky zasloužilých bigbíťáků, do trik Dymytry či Traktor oděné, občas bylo lze identifikovat i dědu s vnoučkem. Inu ano… vždyť hrdinové sedmdesátkového rockového pnutí táhnou již sedm křížků (Gillan, Plant Osbourne). Shodný byl i program… kapely se na scéně nejprve vystřídaly, v závěru zahrály společně, by na úplný konec demonstrovaly vzájemnou náklonnost.

 

A tak jiné bylo toliko počasí… neb loni pršelo a letos ne. A jiný byl i čtvrtý do party účinkujících… okostýmované Panoptiko jsme loni neviděli (bohužel ani letos).

 

Takže takhle.

 

 

 

 

Štítky: