https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com yeti cups cheap yeti cups

Mladá dáma v Budoáru staré dámy - KVRM

Mladá dáma v Budoáru staré dámy

Tou mladou dámou je myšlena písničkářka Marta Svobodová a oním budoárem pokoj její babičky (znepokojivý pokoj, v němž může každá plíseň obsahovat píseň), vůči které se, v období punkové adolescence, vymezovala. A který také dal jméno brněnské alternativní kapele, v níž Marta (nyní již Kovářová) zpívá, hraje na kytaru a vymýšlí písničky. Písničky, jimiž parta zaplnila již pět alb. A ty z (převážně) dvou posledních nám přivezla v pátek večer do Paderewského.

 

Klub byl zaplněn jen velmi skrovně, což je škoda převeliká, neb Budoár za těch dvacet let existence vyhrál se v kapelu přesvědčivou, energickou, v mnohých momentech strhující (kytarista Marek Laudát doluje ze svého nástroje lecos zajímavého, o šikovné rytmice Ergens & Šiška nemluvě). A vtipnou (když ona je Marta taková veselá)! Nedávno viděli jsme kapelu v pražském Rock Café a to byl věru jiný mejdan. Čili… až příště uhlídáte Budoár staré dámy na plakátech, neváhejte ani chvilku. Ta parta za to stojí!

 

Role předskokana se ten večer ujal v regionu známý písničkář Marek Borský. Tentokrát sólo, bez kapely.

 

FOTOGALERIE

 

 

Štítky: