Metalcore v RC Morrison

Na svojí první větší tour letos vyrážejí pražsko-příbramští Anthems.

 

Už od svého vzniku do toho kluci neskutečně šlapou, točí desky, točí klipy a při svých živých, perfektně zvládnutých vystoupeních nechávají přihlížejícím padat brady. To, že se jedná o kvalitní kapelu, dokazuje i to, že byli kanadskou porotou vybráni mezi top 5 českých kapel a tím se dostali do finále soutěže Planetrox. Díky tomu vystoupili na festivalu Rock for People, kde předvedli strhující show. V rámci New Horizons 2019 tour zavítají Anthmes i do mariánskolázeňského Morrisonu, kde se o jejich kvalitách budeme moci přesvědčit a vychutnat si jejich metalcore moderního střihu.

 

Neméně zdatnými partnery jim budou Secrets of Separation z Valašského Meziříčí. Kluci hrají moderní metalcore a jsou pověstní svým živým energickým vystupováním. Jejich hudba je plná zvratů a drtícících pasáží, které jsou protkané chytlavými melodiemi. Čistý zpěv střídají hutné growl pasáže, které dodávají koncertům energii. Secrets of Separation představí svoji stále aktuální desku Suffering in Absurdity a společně s Anthems vytvoří nekompromisní kotel moshového guláše sestavený z těch nejlepších metalcorových postupů a ingrediencí.

 

Jako support se představí Five Apes z Tachova a Mariánských Lázní. Five Apes byli dlouho zavření ve zkušebně, než vylezli na světlo světa, a věděli proč. Svůj nu-metal vypilovali do poslední noty a teď dřinu ze zkušebny úročí na koncertech. Kluci nejsou žádné tužky a trendaři. Hrají to, co mají prostě rádi, a hrají to sakra dobře. Právě natočili novou desku a brzo plánují její křest!

 

Pátek, 15. března, začínat se bude okolo půl deváté, vstup: 100 Kč.

 

Zdroj: Morrison

 

 

Štítky: