Meander Festival 2018

Doupovský dvoreček ve Valči ve spolupráci s čajovnou ‚A Maze in Tchaiovna‘, žižkovšiška a ‚Lazy River Hostel – Loket‘ vám s potěšením představují svůj třetí oficiální outdoorový festival, který se bude konat 29. a 30. června 2018 v obci Valeč nedaleko Karlových Varů.

 

‚Meander Festival‘ nabídne kvalitní muziku, umění, práci s oheněm a divadlo v klidném prostředí zalesněných kopců Západních Čech. Můžete se těšit na fantastickou živou hudbu, divadlo, DJ’s, tanec s ohněm, stánky, umělecké instalace, sobotu v maškarních kostýmech, workshopy, dětský koutek a dětský program.

 

Nezávislost a rozmanitost jsou hlavní myšlenkou festivalu, nejde o pouhou podporu jednoho stylu hudby, umění nebo představení. Ale o otevření dveří všem druhům projevů a oslav, kde si každý najde to své a každý si užije po svém. S pocitem souladu, humanity mezi všemi lidmi.

 

Díky významnému zapojení místní komunity bude festival šancí zažít něco magického a zábavného. Se spoustou vizuálních vjemů přicházejících z Free Festival scény, tak jako britské festivaly Secret Garden Party a Shambala.

 

Stránky festivalu zde…

 

Zdroj: Meander Festival

 

 

Štítky: