https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com yeti cups cheap yeti cups

Mandrage v Karlových Varech - KVRM

Mandrage v Karlových Varech

Vždyť on ten pop není sprosté slovo. Zejména stojí-li za ním mládenci tak zruční, jako jsou Mandrage.

 

 

 

Když jsem je před cca 12 lety viděl poprvé, hrnuli chlapci (sotva školním škamnům odrostlí) poppunk dle zámořských vzorů Blink 182 či The Offspring. Jejich talent byl nepřehlédnutelný a tak je záhy slovili Universal Music. A přišly všechny ty popůvky: Šrouby a matice a Mechanik a Hledá se žena a Františkovy Lázně a Brouci a Motýli a vyprodané kulturáky a hlavní časy na festivalech… zkrátka úspěch. Proč ne? Mandrage to své umí výborně a fanoušci (jistě… zejména fanynky) je milují. Viděli jsme v pátek v Liďáku. Bylo téměř plno, atmosféra velmi, velmi rozjařená.

 

 

 

Předkapelou byla formace Civilní obrana. Čekal-li by kdo s názvem korespondující oldschool, byl by jejich poppunkem zaskočen.

 

FOTOGALERIE

 

 

Štítky: