Levoruký Eda a Kujme Pikle o Vánocích

Hanební rádcové X, Y, X1, Y2 v podání Levorukého Edy a jeho doprovodné kapely Kujme Pikle Band se představí v čase vánočním široké veřejnosti.  Kapela odehraje v našem regionu pět různorodých vánočních koncertů, na které se moc těší.

Těm nejmenším zahraje Kujme Pikle Band písničky z českých pohádek a filmů ve své vlastní úpravě. „Děti si s námi jako vždy mohou zazpívat, zatancovat  a dostanou za to sladké odměny. Začínáme 1. prosince v Nové Roli při tradičním rozsvěcení vánočního stromku“ dodává rádce X.

Kapela samozřejmě při svých estrádách nezapomíná ani na rodiče dětí a vždy se snaží zpestřit program i jim: „Pro rodiče jsme kromě známých  koled připravili i předvánoční truhlu pro výběr daní, protože v tomto adventním čase je k tomu ideální doba. Považujeme to za velmi důležitou věc, naše „boží“ království finančně strádá a je důležité mu pomoci“, objasňuje rádce Y.

Hudební vystoupení nemine ani hypermarket Albert:  Kapela nazvala toto vystoupení „Jako Hovada Boží před Varyádou“.  „Bude to takový hyperfolklór se vším všudy. Všechen ten vánoční spěch, nákup dárků, prodej stromků, zabíjení kapra v přímém přenosu – to jinde nezažijete“

říká rádce Y2 a dále doplňuje: „nic se však nevyrovná krásné romantice hradů Hartenberg a Loket. Na Krušnohorských Vánocích v Lokti budeme letos vybírat daně poprvé. Zatímco Mikulášská jízda – to už je pro nás taková klasika. Parní lokomotiva, čerti a čertice, svařák, trdelník, klobása – to je akce s tou správnou atmosférou“.

Svatý klid si kapela dopřeje po vánočních svátcích v kostele v Perninku 28. prosince. „Budeme už takoví tlustší a mít za sebou ty bramborové sálaty s řízkem a vánoční cukroví. Akci jsme nazvali Svatý klid v kostele v Perninku aneb najdi si nás. Jelikož jsou v tomto městě dva kostely, připravili jsme pro návštěvníky koncertu takový sportovní podvečer. Kdo se nedostaví do správného kostela v 18h, bude mít ještě možnost rychle přeběhnout do správného božího chrámu“.

Vánoční koncerty

1.12. Rozsvěcení vánočního stromku v Nové Roli
2.12. Mikulášská jízda na hradě Hartenberg
9.12. Krušnohorské Vánoce na hradě Loket
10.12. Jak Hovada Boží ve Varyádě v Karlových Varech
28.12. Svatý klid v kostele v Perninku aneb najdi si nás..

 

Štítky: