Létofest 2018 – vstupenky již v prodeji!

Hudební festival Létofest 2018 opět v Karlových Varech. Dva dny skvělé muziky na Rolavě. Hlavními hvězdami budou skupiny Kabát, Chinaski, Wanastowi Vjecy, BSP a další.

Po úspěšném tažení v Letním kině se Létofest 2018 přesune na Rolavu. Poslední víkend v srpnu (24. – 25. 8. 2018) Karlovy Vary ožijí multižánrovým hudebním festivalem. Festival nabídne dvě pódia, přičemž druhé pódium bude patřit regionálním kapelám. Návštěvníci, kteří na Rolavu zavítají, se mohou těšit na Mandrage, Wanastowi Vjecy, BSP (Baláž, Stihavka, Pavlíček), UDG, Sebastián, Marek Ztracený. Hlavní hvězdou pátečního programu bude skupina Chinaski, která přiveze halový mejdan, se kterým aktuálně objíždí vyprodané hokejové arény. Umožní jí to v rámci festivalů neviděné pětatřicet metrů široké pódium, které dovolí přenést nejvýpravnější show skupiny i pod širé nebe. Svým jediným vystoupením v ČR v roce 2018 obohatí sobotní program kapela Kabát. Na své si přijdou také rodiny s dětmi s bohatým programem a soutěžemi.

 

 

TIP: Jako skvělý vánoční dárek využijte možnost koupě vstupenek za zvýhodněnou cenu 590,- korun, která platí jen do 31. 12. 2017. Vstupenky lze zakoupit on line v síti TicketLIVE www.ticketlive.cz nebo vybraných Infocentrech.

 

 

Odkazy: www.letofest.cz        www.facebook.com/letofest.cz

 

Zdroj: Létofest

 

Štítky: