Letní kino zve ku rockovému třeštění

Hned podvakráte zahřmí Letňákem rock and roll.

 

Na pátek 6. září je do čuděsných prostor Letního kina v Karlových Varech pochystána merenda sacích spolků. Zatímco publiku budou nabízena k mlsání piva různých chutí, barev a voltů, na scéně se prostřídají (našinci již dobře známí) Noisebone, Harlej, Alkehol a De Bill Heads, doplněni o tuzemský ejsí/dísí revajvl Špejbl´s Helprs Band.

Začíná se už v 15:00! a vstupenky stojí v předprodeji 280,-/ na místě pak 350,-

 

 

Hnedle druhý den (7. září) začne pro lázeňské veverky vše nanovo. Ke společnému hraní byly(i) sezvány(ni) varští Whitesnake Revival, skupina Karamel se zpěvákem Petrem Čejkou, guitar hero Dodo Doležal a zasloužilci Citron.

Posledně jmenovaní patří jistojistě do kroniky tuzemského bigbítu (teda von tam samozřejmě patří i Dodo, ale víte jak to myslim), neb se scénou harcují už od poloviny sedmdesátých let, jejich album Plni energie (1986) bylo nejspíš první rock metalovou deskou v socialistickém Československu a kolekce Radegast (1988) pak možná první ryze heavy metalovou. Soubor, osudem zle zkoušen… do nebeskýho báru se před několika lety odebral kytarista Jindra Kvita a nedávno jsme oplakali zpěváka Standu Hranického, momentálně tvoří klasici… bicman Radim Pařízek, kytarista Jarda Bartoň a basák Vašek Vlasák (sic!), doplněni o axemana Juru Šperla a frontmana Fanyho Michalíka.

Startuje se v 15:30, vstupenky stojí v předprodeji 250,-/ na místě 350,-

Hard´n´heavy zdar, tuzemskému zvlášť!

 

 

Štítky: