https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica

Lázenští The Wild Roots budou křtít v Plzni - KVRM

Lázenští The Wild Roots budou křtít v Plzni

The Wild Roots, původem z okolních lesů Mariánských Lázní, mají za sebou z loňska první EP a řadu úspěchů. Letošní rok jim přinese jak otevření vlastního nahrávacího studia Wild Kraken Studio, tak nové EP, grafiku, merch, množství hudebních festivalů a chystají se i na klubovou scénu Londýna a Německa. Každou novou etapu je třeba odstartovat a tak 16.3.2018 v hudebním klubu Divadlo Pod Lampou v Plzni spolu s předkapelou Cold Meat Party proběhne křest novorozeného počinu “Tales”.

 

Směs prvků blues, rock n’ rollu a grunge v kombinaci s nespoutaným projevem různorodé trojice uhranula už například i porotu kapelní soutěže Múza v Plzni a zajistila jim první místo. Vystoupili také v Beatové síni slávy Radia Beat v Západočeském kraji a začátkem roku 2018 byli uveřejněni na serveru Bandzone.cz jako Tip Týdne.

 

Celkový originální koncept tvorby a image této skupiny vychází ze zkušeností z letitých pobytů v drsném Skotsku. Chmurný podzim v sychravých highlands naučil The Wild Roots houževnatosti i nadhledu. Jejich vztah k nespoutané přírodě promítají do nálad své tvorby.

 

Kombinací ostrých hutných kytarových riffů, mohutné pulzující rytmiky a melodického akordu dvou mužských a jednoho dívčího hlasu vtahují posluchače do divočiny, která je jim tak blízká.

 

Nové EP “Tales”, produkované v Klatovském studiu Ex-Avik Pavlem Bromem, je pro skupinu novou etapou.

 

Aby toho nebylo málo, rok 2018 bude prvním rokem spuštění vedlejšího projektu členů skupiny, a to otevření vlastního nahrávacího studia Wild Kraken Studio v Západních Čechách.

 

Takže nezapomeňte 16.3.2018 v hudebním klubu Divadlo Pod Lampou v Plzni dorazit na křest!

 

Text: Stáňa Wolfová

 

 

Štítky: