https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica

Lady I Trio - KVRM

Lady I Trio

Bluesová skupina „Lady I“ vznikla v roce 1995, po rozpadu Blues bujónu. Hlavní postavou byla a je zpěvačka a hráčka na foukací harmoniku Ivana Novotná (Lady I = Lady Ivana), v Česku známá pod přezdívkou „Eržika“. V následujících letech skupina slavila velké úspěchy hlavně v Německu, kde absolvovala mnoho klubových vystoupení, hrála na četných openair festivalech a podnikla turné s americkým bluesmanem Carey Bellem. V roce 2000 vystoupila spolu s B. B. Kingem ve Zlíně na Golem Blues Festu. V Čechách dělala předskokana takovým hvězdám jako Duke Robillard či Laco Deczi & Celula New York. Po dlouhé těžké nemoci odešel v roce 2013 do bluesového nebe kytarista Milan Špaček a Lady I se na několik let odmlčela.

 

Nyní se vrací „Lady Ivana“ na podia s projektem „Lady I Trio – Acoustic“, s komornějším zvukem, ale pořád plná energie. K pevnému základu se přidal excelentní bluesový kytarista Miloš Svoboda, mimo jiné držitel ceny diváků (Guitar Festival 1999), člen německého Paddy ́s Blues Bandu a příležitostný spoluhráč Tonyho Ackermana. Kapela v tomto obsazení a snovou tvůrčí energií se vrací na česká a zahraniční pódia.

 

Karlovy Vary, Klub Paderewski – scéna Husovka, pátek 9.3. 2018, 19.30 hod

 

Zdroj: Paderewski

 

 

Štítky: