Krátký příspěvek o sobotní birthday party v Pizza Pubu

Jsem Šariš.

V sobotu jsem si vyšel povyrazit z tlapky. V Pizza Pubu ve Varech na Čankovský se odehrával narozeninový večírek bubeníka z Tajfunu Víti Kováče a kytaristy z Valia Davida Kellera.

Nebylo tam narváno. Odposloucháním jsem zjistil, že si hodně lidí myslelo, že je to soukromý večírek. Tomu říkám špatné pí ár a je to škoda. Ale možná, že důvod nižší návštěvnosti byl i koncert Cody v Meteoru.

Ke koncertu: Tajfun hráli první – nechápu, proč to měli tak strašně nahlas, páralo mi to uši, neslyšel jsem ani vlastní pískot. Navíc nesnáším profláklosti typu: nak nak nakynout…. Vydrželi hrát 2 hodiny. Jak se vyjádřila kamarádka – kluci snaživí 🙂

Valium nastoupili asi v 11, prosili jsme s paničkou, ať to trochu ztlumí a nejmenovaný člen kapely to komentoval – jak si nazvučí kytaru David, tak nahlas bude zbytek 🙂

Nebylo to zbytečně nahlas. Bylo to akorát. Když Ozzy dal sólíčko na housle, byl slyšet výborně. Dozvěděli jsme se, že když smrž v hloží zatouží po souloži se Žanetou, vymění prostěradla. V pořádku, nic nechybělo!

Domů jsem se dopotácel asi v jednu, opilý mírně, na další zážitky natěšený velmi.

Uvidíme se v sobotu na MYŠ-íkovi!

Štítky: