Krasličtí OBJECT vydávají novou desku s názvem Release

Metalová kapela Object (Kraslice) zraje jako dobré víno. Přivedla totiž na svět  další nové album s názvem Release které vytvořili v AV studiu ve Vyšším Brodě. Obsahuje 10 skladeb na kterém pracovali  zhruba 2,5roku od vydaní alba Analog. Dalšího půl roku  na skladbách dokončovali aranže, solové party ,plošné samply. To vše pak následně dotáčeli ve  studiu.  (Recence již brzy na našich stránkách kvrm.cz)

Povedený je i obal desky. Je na něm vyobrazený rozpadající se pomník krychle. Může to znamenat boření zažitých stereotypů a odproštění se od strnulých stavů mysli. Přijímání nového. Odpoutání a osvobozeni mysli vlivem zapuzení zažitého a obecně přijímaného – řekl kytarista Tomáš Krupka.

Tentokrát jsme využili při natáčení jak digitální tak i analogové technologie a snažili jsme se vytvořit co nejlepší a originální zvuk nového CD, což se nám myslím povedlo. Posoudit musí posluchači a fanoušci -řekl zpěvák Lukáš Zmrzlý. Křest alba proběhne 27.10.2012 v Kraslickém FREECLUBU na domácí půdě. Jako host zahraje kapela Neurotic Machinery. Mimo jiné v tento den oslaví kapela Object  své 11.narozeniny.

Momentálně je deska ve fázi dokončení a chceme udělat první náklad. Stále, ale hledáme vydavatele, který by nám desku vydal oficiálně. Vše je zatím v jednání –  potvrdil baskytarista Aleš Nejebsa

Kapela OBJECT byla oficiálně založena na podzim roku 2001 v sestavě: Petr Matějka – bicí, Tomáš Krupka – kytara, Václav Odvárko – kytara, zpěv, Lukáš Zmrzlý – zpěv, Aleš Nejebsa – basa. Do září roku 2009 kapela působila pod názvem CROM.  Pod rouškou tohoto názvu vydala kapela několik demonahrávek, mini CD a natočila videoklip. V září roku 2009 byl definitivně změněn název a kapela začala vystupovat pod současným názvem OBJECT.  Na podzim 2009 vydala kapela pod tímto novým názvem své debutové album s názvem ANALOG.

Vydáváte desku nebo demo. Nebojte se nám napsat a my vaše nové hudební počiny rádi zveřejníme- kvrm(zavináč)kvrm.cz

Štítky: