https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com yeti cups cheap yeti cups

Koupaliště Michal otevřeno! - KVRM

Koupaliště Michal otevřeno!

Skutečně se našli odvážlivci, jež v ten sobotní podvečer vnořili těla do vln michalského koupaliště. Nebylo jich mnoho. Jiní se spokojili s brouzdáním v mělčině, valná většina pak měla jiné starosti… pivko, klobásy a bigbít. Neb sokolovské koupaliště Michal otevíralo sezónu za rockového hřmotu.

 

Začínalo se již o třetí karvinskou Dogou a tak brzo jsme Sokolov netrefili. Čili neposloužím. Následujícím Motorbandem (nojo… to je ta parta, v níž před čtvrtstoletím startoval ku hvězdám Kamil Střihavka) již ano, ovšem jen zběžně, neboť mnoho zajímavého k vidění nebylo. Na scéně i pod ní. S berounskými Metallica Revival palouk pod pódiem nepatrně ožil, leč nejen nášivky na džískách německého zájezdu dávaly tušit, na koho se skutečně přišlo. Na Barock, německý tribut band AC/DC. Viděli jsme se s norimberskými tuším potřetí… zgruntu překopali sestavu, myslím, že z té poslední zůstal toliko Eugen Angus Toscher, jenže… ono je to úplně jedno. Důležité je, aby se nováčci naučili repertoár (což se tedy naučili) a zprostředkovali tak publiku iluzi koncertu velkých Australanů (což zprostředkovali).

 

Čili… okolo půlnoci mohlo se pár stovek přátel hutných rifů spokojeně odebrat dom. We Salute Them!

 

FOTOGALERIE

 

 

Štítky: