http://www.thedreampainter.com hermes replica http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags hermes replica http://www.transglobalcm.com hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://www.fasc.net replica hermes hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com yeti cups cheap yeti cups cheap canada goose

Komorní recitál Lucie Bílé - KVRM

Komorní recitál Lucie Bílé

Já si nejdřív myslel, že je to nějaká legrace. Ale asi nebyla. Lucie Bílá vplula na scénu Národního domu v Karlových Varech jako královská galéra. Sošná a vznešená, bez jediného slůvka směrem k publiku, jala se vystavovat na odiv své pěvecké přednosti a jen tu a tam sevřela pateticky v dlaních prsty pianisty Petra Maláska. Diva naprostá. Až z toho byl našinec nesvůj.

 

Po zhruba hodince to povolilo. Zpěvačka se rozpovídala, atmosféra se uvolnila a my zas viděli Hanku Zaňákovou z Otvovic. Ale možná za to mohlo to hogo fogo prostředí. Anebo to byla sranda.

 

FOTOGALERIE

 

 

Štítky: