Klubová sezóna v ašském Klubku

Po krátké vánoční přestávce přichází druhá půlka klubové sezóny v plné síle. Začíná se ale zlehka, letně… V  pátek 14.1. se v Aši objeví nejstarší reggae sound system v ČR – Swamp Safari s DJ Kayou z Rádia 1, DJ Vincentem, jinak zpěvákem kapel Švihadlo a Dub-O-Net, DJ Hroutilem (a.k.a. Big Skaman) a DJ Hopim (a.k.a. Mr. Loverman). Vstup 60,- Kč v předprodeji, 90,- Kč na místě. Prvních 50 hostí wellcome drink v ceně vstupu…
O týden později, tj. 21.1. přijde první opravdu velká rána zimní klubové sezóny – koncert slovenského rappera Rytmuse. S nákupem vstupenek neradno čekat.
V sobotu 29.1. se netradičně v Klubku uskuteční tradiční Myslivecká zábava. V Klubíčku totiž mají návštěvníci stále ještě povoleno nikotinem vyudit ulovenou zvěřinu, což patří k oblíbeným rituálům návštěvníků této kratochvíle. Pro další info sledujte www.klubicko.as
Chodíte na zumbu? V sobotu 5. 2. nemusíte do tělocvičny, raději navštivte Klubíčko, kam přijede DJ Kapucino, nejlepší cz dj žánrů reggaeton, salsa, latin house, cubaton, dancehall, se kterým dorazí jedna z top zumba instruktorek u nás – Míša Řehořková. Speciální host DJ Maniac, vstup velmi příjemný: 60,- Kč v předprodeji, 90,- Kč na místě – a prvních 50 hostí navíc wellcome drink zdarma!
Pátek 18.2. si v kalendáři zaškrtnou milovníci oldies – do Klubka dorazí výtečný revival Beatles – Brouci Band. Přesné kopie dobových obleků, nástrojů… a perfektní mersey sound!
Hned den na to, v sobotu 19.2. přijede na oblíbenou dnb party Firebeatz DJ Pixie. Krom něj vystoupí i hromada rezidentů, oslaví se nějaké ty narozeniny a Valentýn…
Všichni punkeři, kteří své punkerství přežili, by měli navštívit koncert legendárních Plexis, a to v pátek 25.2. Předskočí Apple Juice, ašští Modern Vandals a možná i další.
V březnu 11. dorazí další slovenské hiphop hvězdy Moja Reč. Naživo s kapelou. Taky jsem nevěřil.
O týden později, v pátek 18.3. se v Aši znovu objeví UDG. Pojedou šňůru ke svému prvnímu live DVD. Support Mother´s Angel.
A na konci března, přesně 25.3. uvidíte absolutní hvězdy evropského folk metalu – kapelu Silent Stream Of Godless Elegy. Spolu s nimi se přijedou představit výteční Endless.
Pátek 1. dubna – ne, není to Apríl – se rozhodli jednu část své šňůry věnovat Aši Horkýže Slíže a Cocotte Minute.
O 14 dní později, 15. 4., vystoupí na klubíčkovské pódium bůhvíkolik ašských nadějí a zaběhlých hudebních těles – většina z nich také pokřtí CD, mapující ašskou, převážně undergroundovou scénu.
Velikonoce, tedy sobotu 23.4., ozvláštní další díl dnb party Firebeatz kapela Skyline. Její 2 roky staré nové složení s Markou Rybin (ex-Gaia Mesiah) slibuje výbušnou podívanou..
Poslední aprílový víkend se v Aši poprvé objeví Indy s jeho novým projektem (29.4.) a den na to legendární Arakain (30.4.).
V pátek 27.5. dokončí zimně-jarní bohatou hiphopovou nadílku DeFuckTo.
Další překvapení na cestě. Vstupenky na všechny zmiňované akce už nyní ve všech předprodejích, jejich seznam na http://www.klubicko.as/tickets.

Štítky: